Instagram Ekibiyle Nasıl İletişim Kurulur?Telefon Numarası Var Mı?

0
975

Instagram son zamanların en popüler sosyal medya platform haline geldi. 1 milyardan daha fazla kullanıcıya sahip olan Instagram her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor. Kullanıcılar ise günün belli bir bölümünü Instagram’da geçiriyor ve gönderiler paylaşıyor. Paylaşılan bu gönderiler toplamda milyonlarca beğeni ve yorum alıyor.

Tabi ki platformda zaman geçirmek her zaman bu kadar pürüzsüz olmayabiliyor. Yaşanan bazı sorunlardan dolayı sıkıntılar ortaya çıkabiliyor. Kullanıcılar böyle bir durumda Instagram ekibiyle iletişime geçmek istiyor. Ancak bu işlem o kadar kolay olmayabilir.

Instagram’ın müşteri hizmetleri için bir telefon hattı bulunmuyor. Zaten milyarlarca kişiye sahip olan platformda böyle bir durum pek mümkün gibi durmuyor. Eskiden Facebook kullanıcılarına özel telefonla müşteri hizmeti sunmaktaydı ancak kısa süre sonra işin içerisinde çıkamadı ve bu projesini iptal etti.

Instagram ekibiyle nasıl iletişim kurulur?

instagram takip engeli nasıl kaldırılır

Instagram ekibiyle telefon bağlantısı kurulmuyor olabilir ancak mail ile iletişim kurma imkanınız bulunuyor. Bu noktada ise genelde maillere cevap alınamıyor. Örneğin Instagram’a şifrenizi değiştirmek için talepte bulunursanız, mailinize cevap gelmeyecektir.

Eğer sosyal medya platformunda bulunan bir açığı bildirmek için mail atarsanız geri dönüş alma ihtimaliniz çok daha yüksektir. Instagram’a mail göndermek için press@instagram.com adresini kullanabilirsiniz.

Ayrıca platformda yaşadığınız bir sorun hakkında bilgi almak için help.instagram.com adresini kullanabilirsiniz.  Buradan Instagram’da merak ettiğiniz tüm sorunların cevabını bulabilirsiniz.

Google üzerinde Instagram’ın telefon numarasını arattığınız zaman karşınıza 118’li numaralar çıkabilir. Bu numaralar sahtedir ve sadece cebinizden paranız eksilmiş olur.

Instagram’ın Türkiye Ofisi Var Mı?

Instagram’ın fiziksel olarak Türkiye’de bulunan herhangi bir ofisi ne yazık ki bulunuyor. Ancak Dublin ofisinin içerisinde Türkiye ofisi de yer alıyor. Eğer ofis çalışanlarıyla iletişime geçebilirseniz yüksek ihtimale sorununuzun çözümünü bulabilirsiniz.

Instagram kullanıcılarının telefon numarasını öğrenmek istemesinin en çok karşılaşılan sebebi hesap doğrulama oluyor.Aslına bakılırsa hesap doğrulama yapmak için herhangi bir telefon numarasına ihtiyacınız yok. Hesap onaylama formunu kullanarak Instagram’a doğrulama talebinde bulunabilirsiniz.

Instagram’da doğrulama talebinde bulunmak için İnstagram Hesap Onayı – Mavi Tik Nasıl Alınır ? isimli makalemizi okuyarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here