Instagram Eski Biyografime Nasıl Ulaşırım?

0
1008

Instagram en çok kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesi haline gelmiş durumda. Her gün milyonlarca kişi Instagram vakit geçiriyor ve paylaşımda bulunuyor. Bu paylaşımlar toplamda milyarlarca yorum ve beğeni alıyor.

Instagram’ın Temmuz 2018 tarihinde yaptığı açıklamaya göre kullanıcı sayısı 1 milyarı aşmıştı. Bu kadar büyük bir platformun kullanıcılarını kaybetmemesi ve arttırması için düzenli olarak güncelleme yaparak platformu geliştirmektedir.

Bilindiği gibi Instagram’ın ilk zamanları sadece gönderi paylaşımı yapılan bir platformdu, ancak daha sonradan hikayeler, albümler, canlı yayınlar, görüntülü görüşme gibi bir çok yeni özellik eklendi ve her geçen gün gelişmeye devam etti.

Instagram’da yapılan son yeniliklerden bir tanesi de profilinizde eskiden bu yana yaptığınız değişiklikleri görmenizi sağlıyor. Instagram’da durum bölümünü sık sık değiştirdiğimiz oluyor. Daha sonra üzerinden bir zaman geçince eski durumları unutabiliyoruz ve bunlara bir daha ulaşamıyorduk. Ancak yapılan yeni düzenlemeden son bu durumlara da ulaşabilieceğiz.

Instagram eski durumumu nasıl görebilirim? ınstagram eski biyografi yazılarımı nasıl bulurum? eski biyorgrafi yazılarımı görebilir miyim? gibi bir çok soru sorulduğunu biliyoruz. Bugün sizlerle bu duruma açıklık getireceğiz ve eski durumunuza ulaşabileceksiniz.

Instagram eski biyografinize nasıl ulaşacağınızı öğrenmek için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Instagram Eski Biyografime Nasıl Ulaşırım?

Instagram’ın getirdiği bir özellik sayesinde eski biyografilerinize ulaşabileceğinizi belirttik. Bunun için ilk olarak Instagram hesabınıza giriş yaparak profilinize girmelisiniz. Daha sonra sağ üst taraftan üç çizgi sembolüne dokunarak, açılan menüden ayarlar bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir.

instagram dil değiştirme instagram dil değiştirme

Ayarlar bölümüne girdikten sonra ‘Gizlilik ve Güvenlik’ seçeneğine dokunmalısınız. Ardından ‘Verilerine Eriş’ bölümüne giriş yapmalısınız.

instagram eski durumları görme

Bu sayfadan profilinizdeki eski bilgilerinizin tamamına ulaşabilirsiniz. Daha önceden kullandığınız biyografileri görüntülemek için ‘Önceki biyografi metinleri’ seçeneğine dokunmalısınız.

instagram eski durumları görme

Burada eski biyografilerinizi göreceksiniz. Daha önceden sevdiğiniz ancak hatırlayamadığınız biyografileri tekrardan kullanabilirsiniz. Aynı zamanda verilerine eriş bölümünden profilinizin eski olan tüm ayarlarınızı görebilirsiniz. Telefon numaranız, eski kullanıcı isimleriniz, e-posta adresleriniz, şifre değişiklikleriniz gibi bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Bugün ki rehberimizde sizlerle Instagram eski durumlarının nasıl görüntüleneceğini paylaştık. Bir sonraki rehberimizde görüşmek üzere, Instagram’da merak ettikleriniz ve sorunlarınız için yorum bırakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here