Instagram Kullanıcılarının Katılım Tarihi Nasıl Öğrenilir?

0
980

Instagram kullanıcıları takipçilerini arttırmak için kaliteli içerik sunuyor ve düzenli olarak paylaşımda bulunuyor. Instagram’da takipçi sayısını arttırmak için en önemli yöntemlerden bir tanesi de keşfet bölümüne çıkmak oluyor. Bu konu hakkında detaylı bilgi için  İnstagramda Keşfete Nasıl Düşülür ? isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Instagram ekibi kullanıcı sayısını arttırmak için ve mevcut kullanıcılarını korumak için sürekli olarak güncelleme yapıyor ve bu güncellemelerle beraber yeni özellikler ekliyor.

Instagram’daki yeni eklenen özellikler arasında Instagram kullanıcılarının profilleri hakkında bilgi sahibi olmamız sağlanıyor.

instagram IG TV nedir

Instagram’a gelen bu hesap hakkında özelliğiyle kullanıcıların Instagram’a katılım tarihlerine erişilebiliyor. Burada önemli olan Instagram’ın kullanıcılara bu hesap hakkında özelliğini eklemesidir.

Çünkü, bu hesap hakkında bölümü her kullanıcıya verilmemektedir. Genellikle çok sayıda takipçisi olan ve onaylı hesaplarda bu özellik aktifleşmektedir.

Peki, Instagram bu hesap hakkında nedir? Instagram kullanıcılarının katılım tarihi nasıl öğrenilir? Bu soruların tamamı için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Instagram Kullanıcılarının Katılım Tarihi Nasıl Öğrenilir?

Instagram’a yeni gelen özellikle Instagram hesaplarının katılım tarihi, eski kullanıcı isimleri, biyografileri gibi özelliklere erişebilirsiniz.

Bu özelliğin getirilmesinin en temel sebebi, sahte hesapların önüne geçerek hesapların güvenliğini arttırmaktır.

Instagram’daki bir kullanıcının Instagram’a katılım tarihini öğrenmek için ilk olarak profiline giriş yapmalısınız.

Ardından profilinin sağ üst tarafında bulunan üç nokta işaretine dokunup, açılan menüden ‘hareketlerin’ seçeneğini seçmelisiniz.

instagram kayıt olduğum tarihi nasıl bulurumInstagram’ı nasıl kullanıyorsun alanından “Hesap geçmişi”ni seçmelisiniz.

instagram kayıt olduğum tarihi nasıl bulurum

Açılan ekran üzerinden kullanıcının katılım tarihi, yaşadığı ülkeyi, daha önceden kullandığı kullanıcı isimlerine erişebilirsiniz.

Eğer tarihi en eskiden en yeniye olarak ayarlarsanız direkt instagrama kaydolduğunuz tarihi ekranın en başında görüntülersiniz.

instagram kayıt olduğum tarihi nasıl bulurum

Böylece daha sonradan kullanıcı adını değiştiren veya sahte profiller anlaşılmış olacaktır. Bu sayede gerçek hesap sahipleri belli olacaktır.

Instagram'da takipçi sayımı nasıl artırabilirim?

Takipçi sayını artırmak için kaliteli içerikler paylaş, etkileşimli ol, doğru hashtagler kullan ve hedef kitlenle etkileşimde bulun.

Instagram'da keşfet bölümüne çıkmak için ne yapmalıyım?

Keşfet bölümünde yer almak için kaliteli içerikler üret, ilgili hashtagler kullan, etkileşimli başlıklar kullan ve hedef kitlenin ilgisini çekecek paylaşımlar yap.

Instagram hesabımın katılım tarihini nasıl öğrenebilirim?

Instagram hesabının katılım tarihini öğrenmek için profilindeki üç nokta işaretine dokunarak 'Hareketlerin'i seç, ardından 'Hesap geçmişi'ni kontrol et.

Instagram'da sahte hesapları nasıl tespit edebilirim?

Sahte hesapları tespit etmek için profil fotoğrafı, takipçi-etkileşim dengesi ve içeriklerin orijinalliği gibi faktörlere dikkat et.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here