İnstagram Otomatik Beğeni Nedir ? Beğeni Satın Al

0
1089

hizlitakipcikazan.net olarak sitemizde sizler için ” İnstagram ” ile ilgili her geçen gün güncel paylaşımlarda bulunuyor ve kullanıcılarımızın instagramın bilinmeyen özelliklerini, kolay kısayolları vb. birçok özelliği ile instagramı daha rahat kullanmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Bu yazımızda da sizlere instagram sayfalarının en çok merak ettiği ” Otomatik Beğeni ” hizmetinin ne olduğu ve ne işe yaradığı hakkında sizlere bilgilendirmede bulunacağız.

İnstagram Beğeni Nedir ? Ne İşe Yarar ?

İnstagram kullanıcılarının bildiği üzere uygulama içerisinde paylaşımlara tıpkı ” Facebook ” üzerinde olduğu gibi beğenme özelliği bulunmaktadır. Uygulamanın çıktığı günden itibaren var olan beğeni özelliği ile dilediğiniz fotoğraf veya videoyu beğendiğinizi sahibine bu özellik sayesinde belirtebiliyorsunuz.

İnstagram Beğeni

Son zamanlarda instagram beğenileri hayatımızda büyük bir etkiye sahiptir. Bildiğiniz gibi son 2 3 yıldır ” Sosyal Medya Fenomeni ” adı altında yeni bir furya başlamış ve her geçen gün yeni fenomenler medya önünde boy göstermeye başlamıştır. Fenomen olarak nitelendirilen bu insanlar milyonlarca kişi tarafından takip edilmekte ve paylaşımları yüz binlerce beğeni almaktadır. Bu gibi beğeni ve takipçi değerlerine sahip olan instagram kullanıcıları medya önünde ” sosyal medya fenomeni ” olarak tanımlanmaktadır.

Sosyal Medya Fenomeni Nasıl Olunur ?

Sosyal medya fenomenliği dışardan bakıldığında her ne kadar kolay gözükse de aslında zorlu bir süreçtir. Yapacağınız herhangi bir yanlışta sosyal medya da isminiz gerçekten çok kötü anılabilir. Bu nedenle sosyal medya fenomenliği yolunda ilerlerken doğru adımlar atmalısınız.

İnstagram fenomenlerini belirleyici birkaç özellik vardır bunlar;

 • Takipçi sayısı
 • Fotoğraflarındaki beğeni sayısı
 • Videolarının izlenme sayısı
 • Videolarına gelen beğeniler
 • Paylaşımlarındaki yorum sayısı
 • Hesabın haftalık etkileşim değerleri

gibi çeşitli istatistikler bir kişinin fenomen olma yolundaki basamaklarıdır.

Bir kullanıcının paylaşımları ne kadar etkileşim alır ve ne kadar fazla kitleye hitap ederse bir o kadar ünlenmektedir.

Bildiğiniz gibi şuanda ” Berkcan Güven, Reynmen, Atakan Özyurt, Enes Batur ” gibi sosyal medya fenomeni olarak tanınan kişiler bulunmaktadır. Bu fenomenlerin sosyal medya hesaplarını incelediğinizde göreceksiniz ki milyonlarca takipçiye sahip ve paylaşımlarının yüz binlerce beğeni ve izlenme almaktadır.

Ünlülerin instagram sayfaları ile ilgili paylaşımımız için tıklayın.

Kısaca sosyal medya fenomeni olabilmek için paylaşımlarınızın beğenileri yüksek ve takipçinizin da fazla olması gerekmektedir.

Sosyal Medya Fenomeni

Günümüzde geçmişe göre fenomen olmak biraz daha kolaylaştırılabilir hale gelmiştir. Sosyal medya hizmeti sunan ajanslar ile anlaşılarak hesabınız için gerekli birkaç hizmeti alarak fenomen olmaya daha hızlı varabilirsiniz. Ajanslardan alabileceğiniz bazı hizmetler şunlardır;

 • İnstagram takipçi
 • Paylaşımlara beğeni
 • Videolara izlenme
 • Hikayelere izlenme
 • Paylaşımlara yorum
 • Otomatik beğeni hizmeti

gibi çeşitli hizmetleri sunan ajanslar ile anlaşma sağlayarak fenomen olma yolunda daha emin adımlar atabilirsiniz. Bu hizmetler arasında sizlere tavsiye edebileceğimiz en yararlısı ” İnstagram Otomatik Beğeni ” hizmetidir. Beğeni insanların gözüne daha çok çarptığı için beğeni sayılarınız diğerlerine göre daha önemlidir.

İnstagram Otomatik Beğeni Nedir ?

Yazımızın giriş bölümünde sizlere ” İnstagram Beğeni ” hakkında bilgilendirmede bulunmuştuk. Otomatik beğeni ise ajansların sunduğu bir hizmettir. Bir sosyal medya ajansı ile yaptığınız anlaşmalar sonucunda instagram üzerindeki tüm fotoğraf ve video paylaşımlarınıza bir yazılım sayesinde ” Otomatik Beğeni ” gelmektedir.

Otomatik beğenilerin birçok özellik bulunmaktadır. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilir;

 • Haftalık otomatik beğeni
 • Aylık otomatik beğeni
 • Haftalık otomatik 100 beğeni
 • Aylık otomatik 100 beğeni
 • Haftalık otomatik 1000 beğeni
 • Aylık otomatik 1000 beğeni

gibi daha birçok özelliği bulunan instagram otomatik beğeni hizmetleri ile sizlerde fenomen olma yolundaki süreci hızlandırabilirsiniz.

İnstagram Otomatik Beğeni

İnstagram Otomatik Beğeni Nasıl Alınır ?

Bir önceki başlıkta sizlere instagram otomatik beğeni hizmeti ile ilgili bilgilendirmede bulunmuştuk peki bu otomatik beğeni hizmetine nasıl ulaşabilir ve nasıl alabilirsiniz ? bu başlık altında sizlere bundan bahsedeceğiz.

İnstagram otomatik beğeni hizmeti veren birçok sosyal medya ajansı bulunmaktadır. Bu ajanslar üzerinden instagram otomatik beğeni, takipçi veya izlenme hizmetlerinden alabilir ve anlaşma sağlayabilirsiniz. Peki bu ajanslara nasıl güvenebilirsiniz ? bir ajansın güvenilirliğini ölçmek için aşağıdaki kriterler üzerinden değerlendirme yapabilirsiniz.

 • Canlı destek hizmeti var mı ?
 • Şirket bilgileri mevcut mu ?
 • Belirli bir ofis adresi var mı ?
 • Sabit iletişim numaraları var mı ?
 • Ödeme yöntemleri güvenilir mi ?

vb. birçok kriter üzerinden bir sosyal medya ajansı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İnstagram Otomatik Beğeni Satın Al

hizlitakipcikazan.net adresi olarak sizlere en iyi şekilde ” instagram otomatik beğeni ” hizmetleri sunmayı hedefliyoruz. Bizleri takip ederek instagram hizmetleri alabileceğiniz ajanslar hakkında bilgi alabilir aynı zamanlarda ilerleyen günlerde sitemiz üzerinden bu hizmetleri de alabilirsiniz.

Bizleri takip etmeniz halinde tüm instagram haberlerine anında ulaşabilir, otomatik beğeni, otomatik izlenme, bedava takipçi kazanma ile ilgili güncel paylaşımlarımıza erişebilirsiniz. İnstagram ile ilgili daha fazla bilgi için sitemizi sık kullanılanlara eklemenizi tavsiye ederiz.

hizlitakipcikazan.net olarak önümüzdeki aylarda planlarımız arasında kullanıcılarımıza instagram beğeni ve takipçi paketleri hizmeti sunmayı düşünüyoruz. Artık güvenli ve şifresiz bir şekilde bizleri takip ederek instagramdan takipçi satın alabilir veya otomatik beğeni hizmetlerimizden yararlanabileceksinniz. Henüz proje aşamasında olmamıza rağmen kullanıcılarımızdan gelen büyük ilgi nedeniyle bu işleri hızlandırarak yakın zamanda instagram takipçi ve beğeni satışı hizmetini açacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here