Halkalı rus bayan Antalya Rus bayan
[vc_row][vc_column]

İnstagram Ücretsiz Resim ve Video İndirme Aracı

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_raw_html]JTNDcCUzRSUzQ2lmcmFtZSUyMGlkJTNEJTIyYnpzY29yZWZyYW1lJTIyJTIwc3R5bGUlM0QlMjJ3aWR0aCUzQSUyMDEwMCUyNSUzQiUyMGhlaWdodCUzQSUyMCUyNTEwMCUzQiUyMiUyMHNyYyUzRCUyMmh0dHBzJTNBJTJGJTJGaGl6bGl0YWtpcGNpa2F6YW4ubmV0JTJGaW5kaXIlMkYlMjIlMjB3aWR0aCUzRCUyMjEwMCUyMiUyMGhlaWdodCUzRCUyMjQ4MCUyMiUyMGZyYW1lYm9yZGVyJTNEJTIyMCUyMiUyMG1hcmdpbndpZHRoJTNEJTIyMCUyMiUyMG1hcmdpbmhlaWdodCUzRCUyMjAlMjIlMjBzY3JvbGxpbmclM0QlMjJhdXRvJTIyJTNFJTNDJTJGaWZyYW1lJTNF[/vc_raw_html][vc_column_text custom_title=”İnstagram Video ve Resim İndirme Detaylı Anlatım”]

Neredeyse çevremizde herkesin kullandığı İnstagram’da bazen çok beğendiğimiz fotoğraflara veya videolara denk gelebiliyoruz. Ancak bildiğimiz gibi instagram üzerinden doğrudan indirme işlemi gerçekleştiremiyoruz. Fotoğrafları bir nebze ‘ekran görüntüsü’ alarak halledebilsek de mevcut resmin kalitesi düşüyor. Videolar da ise yine aynı şekilde ekran kaydı alabiliyoruz ancak bu bir çözüm olmuyor. Bunun için sitemizde bulunan İnstagram Resim-Video İndirme aracını çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Aşağıdaki yayınladığımız kılavuzda nasıl resim – video indireceğinizi görebilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken nokta, gizli profildeki herhangi bir gönderiyi indiremezsiniz.

Bilgisayardan İnstagram Resim – Video İndirme

Öncelikle yapmanız gerek sitemizde bulunan İnstagram Resim – Video İndirmesayfasına gitmeniz. Karşınıza çıkan sayfa da aşağıdaki fotoğrafta bulunan aracı görmelisiniz.

instagram resim video indirme

URL yapıştırma kısmına indirmek istediğiniz gönderinin (resim veya video) linkini yapıştırmalısınız. Bunun için aşağıda bulunan resimdeki gibi gönderinin linkinin tamamını seçip, kopyalamanız gerekiyor.

instagram resim video indirme

Kopyaladığınız bu linki sitemizde bulunan İnstagram Resim – Video İndirme aracında ki URL kısmına yapıştırıp indir butonuna basmalısınız.

instagram resim video indirme

Yeni açılan sayfada indirmeyi onaylamak için tekrardan indir butonuna tıklayın.

instagram resim video indirme

En son olarak istediğiniz video veya resim bilgisayarınıza aşağıdaki gibi inmiş olacaktır.

instagram resim video indirme

Telefondan İnstagram Resim – Video İndirme

Telefondan video veya resim indirmek istiyorsanız, yine aynı şekilde sitemizdeki  İnstagram Resim – Video İndirme sayfasına gitmeniz gerekiyor. Sayfaya giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekran şu şekilde olacaktır.

instagram resim video indirme

Daha sonra indirmek istediğiniz gönderiyi uygulamadan bulup sağ üst tarafında bulunan üç noktaya tıklayın ve ‘Bağlantıyı Kopyala‘ seçeneğine dokunun.

instagram resim video indirme

Ardından İnstagram Resim – Video İndirme sayfamıza giriş yaptıktan sonra URL kutucuğuna basılı tutup ‘yapıştır‘ imlecinin çıkmasını bekliyoruz ve yapıştır butonuna dokunuyoruz. Daha sonra aşağıda bulunan ‘indir’ butonuna dokunmalısınız.

instagram resim video indirme

Yeni açılan sayfada gönderiyi indirmek istediğinizi teyit etmek için tekrardan ‘indir’ butonuna dokunmanız gerekiyor. Ardından telefonunuz bu dosyayı hangi konuma kaydedeceğini soracaktır bu ekranı tamam diyerek geçerseniz dosya indirilenler klasörüne iner.

instagram resim video indirme instagram resim video indirme

Bu aşamadan sonra istediğiniz gönderi inmeye başlayacaktır. Bildirim çubuğundan indirmeyi takip edebilirsiniz. En son indirme işlemi tamamlandığında, aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmesi gerekiyor.

instagram resim video indirme

Bu bildirime dokunduktan sonra videonuz açılacaktır. Eğer videonuz açılmazsa telefonunuzun indirilenler kısmından videoyu bulup açabilirsiniz.

Sitemizdeki video veya resim indirme aracıyla istediğiniz her gönderiyi indirebilirsiniz ancak, unutmamanız gereken nokta gizli hesaplardan herhangi bir gönderiyi indiremiyor olmanız. Yani takip ettiğiniz kişinin profili gizliyse bu profildeki gönderilerin hiç birini indiremezsiniz.

Böyle durumlarda eğer video kaydetmek istiyorsanız, telefonunuzun ekran kaydedici özelliğini kullanarak videoyu telefonunuza kaydedebilirsiniz. Tabi ki bu işlem sonrasında görüntü kalitesinde düşmeler yaşanabilir.Aynı şey resimler için de geçerli, resmini indirmek istediğiniz profil gizliyse hiç bir indirme işlemi gerçekleştiremezsiniz. Ancak aynı şekilde ekran görüntüsü alarak telefonunuza istediğiniz fotoğrafı ‘kısmen’ kaydetmeniz mümkün olacaktır.

Her şeye rağmen sitemizde bulunan İnstagram Resim – Video İndirme aracı gizli olmayan profillerin hepsinde işe yaracaktır. Hem bilgisayarınıza hem de telefonunuza istediğiniz gibi video – resim indirebilirsiniz. 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]