Instagram’da Birden Fazla Hesap Nasıl Açılır? Hesap Ekleme  

0
1140

Instagram her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Her gün kullanıcı sayısında artışlar görülüyor ve milyarlarca kişi Instagram kullanıyor. Instagram’da her gün gönderi paylaşılıyor ve bu gönderiler gün içerisinde milyarlarca beğeni alıyor.

Tabi ki en önemli hususlardan bir tanesi de takipçi sayısı oluyor. Takipçi sayısının çok olması daha çok beğeni anlamına geliyor. Kaliteli bir hesaba sahip kişilerin doğal olarak takipçi sayıları da artıyor.

Bazı kişiler Instagram’da tek bir hesap kullanmıyor. Yani birden fazla hesapla Instagram kullanmaya devam ediyor. Bu hesapların bir tanesi kişisel hesap olurken, diğer hesaplar alışveriş, eğlence sayfası veya stalk hesabı olarak kullanılıyor.

Bilindiği gibi Instagram’da çok sayıda sayfa bulunuyor. Bu sayfalar için takipçi sayısı oldukça önemli ve bütün sayfalar birbiriyle yarışıyor. Bazı Instagram sayfaları çok takipçisi olduğu için reklam veriyor ve buradan gelir elde etmiş oluyor.

Bunun yanında bazı kişiler Instagram üzerinden alışveriş hesapları kullanıyor ve böylece ürün satarak gelir elde ediyorlar. Böylece Instagram sayesinde bir bakıma işletme sahibi olmuş oluyorlar.

Tabi ki Instagram’da bazı hesaplar da stalk yapmak için kullanılıyor. Başkalarını takip etmek için ve gönderilerini görmek için bu yöntem çok fazla kullanılıyor. Dolayısıyla saydığımız bu kişiler Instagram üzerinden birden fazla hesap kullanıyor. Peki, Instagram’da birden fazla hesap nasıl açılır? Bu sorunun cevabı için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Instagram’da birden fazla hesap nasıl açılır? Hesap ekleme  

Instagram’da bazı durumlarda fazladan hesap kullanmamız gerekebiliyor. Bunun için yapmanız gereken oldukça kolaydır. Yapacağınız bu işlem sonucunda istediğiniz hesaplar arasında anında geçebileceksiniz.

İlk yapmanız gereken Instagram uygulamasına girip profilinize gitmektir. Buradan sağ üstteki seçenekler butonuna dokunup açılan menüden ayarlar kısmını seçmelisiniz.

instagram dil değiştirme

instagram dil değiştirme

Ardından karşınıza gelen ekranda ‘Girişler’ kısmının altında ‘Hesap Ekle’ seçeneğini göreceksiniz. Buraya tıklayarak işleme devam etmeniz gerekiyor.

Daha sonra karşınıza giriş ekranı gelecektir buradan eklemek istediğiniz hesabın bilgilerini doğru şekilde girerek profile ulaşabilirsiniz. Instagram giriş yapma hakkında daha detaylı bilgi almak için İnstagram’a Nasıl Giriş Yapılır ? İnstagram Giriş isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Hesaplar arasında geçiş yapmak için yukarıdaki fotoğrafta sağ altta bulunan profilinizin sembolüne basılı tutmanız gerekiyor. Daha sonra bu menüden daha önceden eklediğiniz hesaplara erişebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here