Türk – Yabancı Ünlülerin İnstagram Adresleri

0
1697

Dünya’da en çok kullanılan sosyal medya platformu olan İnstagram’da genellikle çok takipçisi olan kişiler ünlüler veya fenomenler oluyor. Ünlüler büyük bir kitleye sahip oldukları için sosyal medya platformlarında da yalnız kalmıyorlar.

Türk Ünlülerin İnstagram Adresleri

Türkiye’de oldukça fazla takipçisi olan ünlüler bulunuyor. İnstagram kullanıcıları ünlüleri takip etmeyi de ihmal etmiyor. Bilindiği gibi ülkemizde İnstagram çok yaygın olarak kullanıldığından dolayı, İnstagram’daki Türk ünlülerin takipçi sayıları da fazla oluyor.

Demet Akalın İnstagram

Demet Akalın 1972 senesinde Gölcük’te doğdu ve şu an 46 yaşında. 2000 senesinden beri çıkarttığı popüler pop müzik sayesinde Türkiye’nin en bilinen pop sanatçılarından biri haline geldi. Son zamanlarda medyada çok fazla yer almaya başladı ve bu sene Okan Kurt‘dan boşandı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi ()

Mine Tugay İnstagram

Mine Tugay, 1978 senesinde, Konya’da doğdu ve şu an 40 yaşında. Bir çok dizide, filmde ve tiyatro oyununda yer aldı. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamladı. Rol aldığı diziler arasında en popüler olanlardan bazıları Medcezir, Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Paramparça.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Mine Tugay (@minetugay)’in paylaştığı bir gönderi ()

 Aras Bulut İynemli İnstagram

Aras Bulut, 1990 yılında, İstabul’da doğdu. Kariyerini sinema ve dizi oyunculuğu yaparak geliştirdi. Popüler olmaya başladığı zamanlar Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Mete rolü oldu. Günümüz’de Çukur dizisinde Yamaç rolünde oynuyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Aras Bulut İynemli (@iynemliarasbulut)’in paylaştığı bir gönderi ()

Hande Yener İnstagram

Hande Yener, 1973 senesinde, İstanbul’da doğdu. 2000’lerin başından beri yaptığı pop şarkılarla gündemde kalmayı başardı. Gerçek adı Makbule Hande Özyener olarak biliniyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Hande Yener (@handeyener)’in paylaştığı bir gönderi ()

Murat Boz İnstagram

Murat Boz, 1980 senesinde, Zonguldak’ta doğdu. Şarkıcılığın yanında bir çok filmde oynadı. 1999 senesinde İstanbul Bilgi Üniversitesinde okudu ve daha sonra eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesinde devam etti. 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Murat Boz (@muratboz)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kıvanç Tatlıtuğ İnstagram

Kıvanç Tatlıtuğ, 1983 senesinde, Adana’da doğdu. Eskiden mankenlik yapıyordu. Günümüzde ise oyunculuk yapıyor. Geçmişte çok başarılı filmlerde ve dizilerde yer aldı. Ayrıca, 2002 senesinde Best Model of the World seçilerek adını duyurmayı başarmıştı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kivanc Tatlitug (@kivanctatlitug)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kerem Bursin İnstagram

Kerem Bursin, 1987 senesinde, İstanbul’da doğdu. 12 yaşında ailesiyle beraber Amerika’ya yerleşti. 2013 senesinde Güneşi Beklerken dizisiyle Türkiye’de tanınmaya başlandı. Daha önceden yabancı filmlerde rol almıştı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kerem Bursin (@thebursin)’in paylaştığı bir gönderi ()

Şeyma Subaşı İnstagram

Şeyma Subaşı, 1990 senesinde, İstanbul’da doğdu. 2017 senesinde Acun Ilıcalı ile evlendi. Bildiğiniz gibi İnstagram’daki en popüler olan ünlülerden bir tanesi de Şeyma Subaşı. Genelde paylaşımları tüm İnstagram aleminde yoğun ilgi görüyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seyma Subasi Ilicali (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi ()

Seren Serengil İnstagram

Seren Serengil 1971 senesinde, İstanbul’da doğdu. Öztürk Serengil’in kızı olarak dünyaya geldi. Öztürk Serengil oyunculuk ve tiyatroculuk yapıyordu. Seren Serengil ise oyunculuk, şarkıcılık ve sunuculuk yapıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seren Serengil (@serenserengil)’in paylaştığı bir gönderi ()

Can Yaman İnstagram

Can Yaman, 1989 senesinde, İstanbul’da doğdu. 2012 senesinde Yeditepe Üniversitesi’nin hukuk bölümünden mezun oldu. Baba tarafından Arnavut kökenlidir. Gönül İşleri, İnadına Aşk, Hangimiz Sevmedik gibi dizilerde rol aldı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

C a n Y a m a n ©🇹🇷08.11.1989 (@canyaman)’in paylaştığı bir gönderi ()

Barış Arduç İnstagram

Barış  Arduç, 1987 senesinde, İsviçre’de doğdu. Şu an da İstanbul’da yaşıyor. Dizi ve sinema oyunculuğu yapıyor. Eğitimini Erciyes Üniversitesinde tamamladı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Barış Arduç (@arducbrs)’in paylaştığı bir gönderi ()

Acun Ilıcalı İnstagram

Gerçek ismi Ali Acun Ilıcalı, 1969 senesinde, Erzurum’da doğdu. Türkiye’de sunuculuk yapıyor aynı zamanda TV8 ve TV8,5 kanallarının sahibi. 2017 senesinde Şeyma Subaşı ile evlendi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Acun Ilıcalı (@acunilicali)’in paylaştığı bir gönderi ()

Burak Özçivit İnstagram

Burak Özçivit, 1984 senesinde, İstanbul’da doğdu. Eğitimini Marmara Üniversitesi’nin Güzel Sanatlar Fakültesin’de tamamladı. 2017 senesinde Fahriye Evcan ile evlendi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Burak Özçivit (@burakozcivit)’in paylaştığı bir gönderi ()

Aslı Enver İnstagram

Aslı Enver, 1984 senesinde Londra’da doğdu. Türkiye’de oyunculuk yapıyor. En bilindik zamanları Kavak Yelleri‘nde rol aldığı zamanlar oldu. Şu an da İstanbullu Gelin dizisinde rol alıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Asli Enver (@aslienver)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yabancı Ünlülerin İnstagram Adresleri

İnstagram’da Türk ünlülerin çok takipçisi olması gibi, yabancı ünlülerin de çok fazla sayıda takipçisi bulunuyor. İnstagram üzerinde en çok takipçisi olan yabancı ünlüleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Adriana Lima Înstagram

Adriana Lima, 1981 senesinde, Brezilya’da doğdu. Adriana Lima Brezilya asıllı bir manken. En çok da Victoria Secret çalışmalarıyla tanınıyor. Adriana Lima’nın iki tane çocuğu bulunuyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Adriana Lima (@adrianalima)’in paylaştığı bir gönderi ()

Logan Paul Înstagram

Logan Paul, 1995 senesinde, Amerika’da doğdu. Çektiği eğlenceli Vine’lar ve Youtube videoları ile tanınıyor. İnstagram’dda takipçi sayısı da oldukça fazla ve Jake Paul’un abisi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Logan Paul (@loganpaul)’in paylaştığı bir gönderi ()

Jake Paul İnstagram

Jake Paul, 1997 senesinde, Amerika’da doğdu. Logan Paul’un kardeşi olan Jake Paul şarkıcılık yapıyor ve aynı zamanda filmlerde rol alıyor. Abisiyle ortak çalışmalarıyla da hepimiz Jake Paul’u tanıyoruz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Jake Paul (@jakepaul)’in paylaştığı bir gönderi ()

Amanda Cerny İnstagram

Amanda Cerny, 1991 senesinde, Amerika’da doğdu. The Coach Who Clothed Them ve 211 isimli filmlerde yer aldı. Filmlerden ziyada Youtube’a ve İnstagram’a yüklediği eğlenceli videolarla tanınıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Amanda Cerny (@amandacerny)’in paylaştığı bir gönderi ()

Rihanna İnstagram

Rihanna, 1988 senesinde, Barbados’da doğdu. Şarkıcılık ve şarkı yazarlığı yapıyor. 2003 senesinde demo kasetler kaydederek müzik sektörüne resmen girdi. 2005 senesinde ilk albümü olan ‘Music Of The Sun’ı yayınladı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

badgalriri (@badgalriri)’in paylaştığı bir gönderi ()

Taylor Swift Înstagram 

Taylor Swift, 1989 senesinde, Amerika’da doğdu. 14 yaşında resmen müzikle ilgilenmeye başladı ve country müzik tarzına yöneldi. Grammy’de Yılın Albümü ödülünü aldı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Taylor Swift (@taylorswift)’in paylaştığı bir gönderi ()

Justin Bieber İnstagram 

Justin Bieber, 1994 senesinde, Kanada’da doğdu. Pop ve R&B tarzında şarkıcılık yapıyor. İlk olarak 2008 senesinde Youtube’a koyduğu videolar ile Scoot Braun tarafından keşfedildi. İlerleyen zamanlarda Scoot Braun, Justin Bieber’in menajeri oldu.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Justin Bieber (@justinbieber)’in paylaştığı bir gönderi ()

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here